Kadeti odlični u Poreču

rukomet

U Poreču je ovaj vikend odigran 3.krug 1.HKRL u kojemu su naši kadeti odigrali dvije odlične utakmice i vratili se u Viroviticu sa 3 nova i vrijedna boda. Prvi protivnik našima bila je ekipa domaćina RK Poreć. U većinom izjednačenoj utakmici došli su naši kadeti u drugom poluvremenu do vodstva 20:16. Međutim, domaćini uspjevaju dostići vodstvo Virovitičana te doći na samo gol zaostatka 21:22. Tada ne uspjevaju dečki realizirati čisti “zicer” pa se u zadnju minutu ulazi sa 22:22. Unatoč igraču više i posjedu lopte u poslijednjih 30 sekundi nisu dečki uspjeli pronaći put do gola Porečana pa je na semaforu ostalo konačnih 22:22. Odlični Luka Moslavac sa 11 te Krešimir Godeč sa 7 golova bili su predvodnici naše ekipe. U drugoj utakmici protiv RK Matulji bilo je puno manje neizvjesnosti. Kontrolirali su igrači Damira Vašarevića cijelu utakmicu, na poluvremenu vodili sa 15:11 te do kraja mirno i bez uzbuđenja došli do pobjede 27:20. U ovoj utakmici iznimno raspoložen bio je Karlo Vašarević sa 10 golova uz dobru pratnji Krešimira Godeča sa 5 i Luke Moslavca sa 3 postignuta gola. U obje utakmice odličan na golu Virovitičana bio je Dino Meter koji je bio dostojna zamjena inaće prvom vrataru Štimcu kojega ovoga puta nije bilo u sastavu. Sa ova nova 3, odnosno ukupno 7 bodova Viro Virovitica učvrstila je svoju poziciju u sredini tablice 1.Hrvatske kadetske lige.

RK Viro Virovitica – RK Poreč 22:22 (12:11): Meter, Ka.Godeč, Kr.Godeč 7, Vašarević 2, Knapić 1, Smutni, Vuković, Rengel, Čaleta-Car, Sabo, Burlić, Moslavac 11, Starčević 1, Županić.

RK Viro Virovitica – RK Matulji 27:20 (15:11): Meter, Ka.Godeč, Kr.Godeč 5, Vašarević 10, Knapić 2, Smutni 2, Vuković, Rengel, Čaleta-Car 3, Sabo, Burlić, Moslavac 3, Starčević 2, Županić.