Kadetima poraz i pobjeda u Zagrebu

lukaMoslavac

Ovoga vikenda u Zagrebu odigran je 8.krug 1.HKRL u kojemu su naši kadeti odmjerili snage sa kadetima RK Medveščak NFD i RK Trnje. U prvoj utakmici uvjerljivo su bili bolji od svojih vršnjaka iz Trnja te već na poluvremenu imali značajnu prednost od 12:5. U drugome dijelu tu razilku su samo još više povečali te na kraju zasluženo pobjedili 25:14. Druga utakmica bila je očekivano puno teža, obzirom da ekipa Medveščaka cilja ove sezone na sam vrh 1.kadetske lige. Ipak, naši dečki cijelu tekmu odigrali su vrlo dobro, te unatoč stalnom vodstvu zagrebačke ekipe od 3-5 pogodaka , nisu dozvolili da se utakmice prelomi. Zadnju priliku za ipak povoljan rezultat imali su 10-tak minuta prije kraja kada su se primakli domaćinima na samo -2 (18-20), no tada nisu iskoristili nekoliko izglednih prilika za potpun povratak u utakmicu pa su igrači Medveščaka ponovno pobjegli na 19:24 što se više nije dalo sustići. Na kraju pobjeda zagrebačke ekipe 27:23.

RK Viro Virovitica – RK Trnje 25:14 Meter, Ka.Godeč 1, Kr.Godeč 4, Vašarević 3, Burlić, Smutni 1, Vuković, Rengel 1, Čaleta-Car, Ferenčević 4, Pravda 2, Štimac, Moslavac 4, Starčević 5

RK Viro Virovitica – RK Medveščak 23:27 Meter, Ka.Godeč, Kr.Godeč 8, Vašarević, Burlić, Smutni 2, Vuković, Rengel 3, Čaleta-Car, Ferenčević 4, Pravda 1, Štimac, Moslavac 4, Starčević 1