Turnir Virovitica 2018 - RK Viro Virovitica

Turnir Virovitica 2018

Skupina A, Dvorana Gradina

02.02.2018. 14:00 RK Daruvar – RK Gorenje 11:33

02.02.2018. 15:00 RK PPD Zagreb – WAT Atzgersdorf 27:9

02.02.2018. 16:15 WAT Atzgersdorf – RK Gorenje 16:29

02.02.2018. 19:15 RK Daruvar – RK PPD Zagreb 15:28

03.02.2018. 10:00 RK Gorenje – RK PPD Zagreb 9:18

03.02.2018. 11:00 WAT Atzgersdorf – RK Daruvar 32:26

Poz   Tim Odi P I Bod
1 RK PPD Zagreb 3 3 0 6
2 RK Gorenje (Slo) 3 2 1 4
3 WAT Atzgersdorf (Aut) 3 1 2 2
4 RK Daruvar 3 0 3 0

Skupina B, Dvorana OŠ IBM

02.02.2018. 13:30 RK Celje PL – RK Zamet 26:22

02.02.2018. 14:30 RK Borac – RK Dugo Selo 12:19

02.02.2018. 15:45 RK Dugo Selo – RK Celje PL 21:21

02.02.2018. 16:45 RK Zamet – RK Borac 20:21

03.02.2018. 10:00 RK Borac – RK Celje PL 12:23

03.02.2018. 11:00 RK Zamet – RK Dugo Selo 15:18

Poz   Tim Odi P I Bod
1 RK Celje PL (Slo) 3 2 0 5
2 RK Dugo Selo (Hr) 3 2 0 5
3 RK Borac (BiH) 3 1 2 2
4 RK Zamet (Hr) 3 0 3 0

Skupina C, Dvorana Tehničke škole

02.02.2018. 14:00 RK Viro Virovitica – MRK Krka 19:21

02.02.2018. 15:00 PLER Budapest – RK Partizan 12:16

02.02.2018. 16:15 MRK Krka – PLER Budapest 21:15

02.02.2018. 19:15 RK Viro Virovitica – RK Partizan 17:25

03.02.2018. 10:00 PLER Budapest – RK Viro Virovitica 16:19

03.02.2018. 11:00 RK Partizan – MRK Krka 12:12

Poz   Tim Odi P I Bod
1 RK Partizan (Srb) 3 2 0 5
2 MRK Krka 3 2 0 5
3 RK Viro Virovitica (Hr) 3 1 2 2
4 PLER Budapest (Hu) 3 0 3 0

Četvrtfinale

RK Celje PL – RK Viro Virovitica 30:13

RK PPD Zagreb – MRK Krka 20:8

RK Partizan – RK Borac 21:14

RK Gorenje – RK Dugo Selo 17:23

Polufinale

RK Celje PL – RK PPD Zagreb 17:16

RK Partizan – RK Dugo Selo 15:19

Razigravanje od 9. do 12. mjesta

RK Daruvar – RK Zamet 23:35

PLER Budapest – WAT Atzgersdorf 24:25

Razigravanje od 5. do 8. mjesta

RK Gorenje – RK Viro Virovitica 17:18

RK Borac – MRK Krka 11:16

Utakmica za 11. mjesto

PLER Budapest – RK Daruvar 35:21

Utakmica za 9. mjesto

RK Zamet – WAT Atzgersdorf 23:17

Utakmica za 7. mjesto

RK Gorenje – RK Borac 13:14

Utakmica za 5. mjesto

RK Viro Virovitica – MRK Krka 19:18

Utakmica za 3. mjesto

RK PPD Zagreb – RK Partizan 16:23

Finale

RK Dugo Selo – RK Celje PL 29:25