Ispratili i Moslavinu sa 33:25

MG_0719

Jos jedna velika tekma naših. U sjajnoj atmosferi i još jednom pred punom dvoranom Tehničke škole poraz je “potpisala” ekipa Moslavine iz Kutine rezultatom 33:25.

Uvertira večerašnjem susretu bila je loša vijest da jedan od naših ponajboljih igrača Kristijan Smiljčić je zbog teže ozlijede ramena, na našu žalost, izgubljen do kraja ove polusezone. Naš Kiki se tako pojavio danas kao službeni predstavnik ekipe,ali su njegovi suigrači,možda baš i zbog njega, odigrali još jednu odličnu utakmicu i osvojili još dva bitna boda.

Nije najbolje krenulo po Virovitičane. Dobra ekipa iz Kutine odlično je odigrala početnih 15 minuta te došla do vodstva 7:4. Dovoljno za minutu odmora trenera Vašarevića nakon koje se naši stabiliziraju te dolaze do izjednačenja 9:9. Uz nekoliko obrana Dine Metera te bolji napad do kraja poluvremena, na odmor se odlazi sa vodstvom naših 15:11.

Na početku drugih 30 minuta gosti dolaze na 15:13 i tada ne koriste priliku za potpuni povratak u utakmicu. Prilika je to domaćinima da odu na već uvjerljivih 19:13 i odvedu susret u mirnije vode. Sjajnom obranom te brzim kontrama Godeča odlaze Virovitičani uskoro i na najvećih 28:20 ćime je utakmica praktički već završila. Samu završnicu obilježio je Filip Vašarević sa 3 pogotka u zadnje dvije minute te ovacije publike domaćoj ekipi.

Najbolji strijelac naših po tko zna koji put bio je Luka Moslavac sa 7 pogodaka. Iza njega tu je naš “sin vjetra” Krešimir Godeč koji je ubitačnim kontrama pogodio 6 puta gol gostiju. Dario Vozab odigrao je večeras najbolju utakmicu otkada je postao članom “slatkih”. Pet bitnih golova i isto toliko asistencija svakako su bili značajan doprinos današnjem rezultatu. I ne treba zaboraviti i neuništivog Ivana Janjića kojega ni protivnik ni bolno rame nisu mogli zaustaviti da pruži još jednu pamtljivu partiju začinjenu sa 5 golova.

Kutinjane su večeras predvodili Masnec sa 6 te Horvat i Mrkalj sa po 4 zgoditka.

Sve u svemu opet jedna borbena,srčana i hrabra utakmica Vašarevićevih ratnika koja je ostavila bez nade gostujuću ekipu. I na kraju svakako još jednom veliko hvala našoj publici. Iznova puna dvorana svaku utakmicu je sve bolja i bolja i postaju tema o kojoj se prića puno šire od naše Virovitice. Stoga se nadamo da o rukometnoj Virovitici i njenoj rukometnoj publici ono najbolje tek će se ćuti. (foto: icv.hr)

RK Viro Virovitica: Meter, Kukić, Godeč 6, Rončević, Ćaleta-Car, Starčević, Smutni, Paljar 2, Rešetar, Poljak 3, Galetić, Vozab 5, Janjić 5, Filip Vašarević 5, Štimac i Moslavac 7.

Sedmerci: Viro Virovitica 1/4 Moslavina 3/4

Isključenja: Viro Virovitica 10 minuta Moslavina 12 minuta