Kadeti poraženi dva puta 23:29

rukomet-lopta-ehf-100

U utakmicama 1.HKRL koje su odigrane danas u Poreču dva poraza naših kadeta. Zanimljivo oba susreta su izgubili sa istim rezultatom. U prvoj utakmici bolji od naših bili su kadeti domaćina RK Poreč rezultatom 29:23 (16:10). Iako su Porečani imali stalno vodstvo i do 6 pogodaka prednosti nasi dečki se nisu predavali i u zadnjih 10-tak minuta ulaze sa malim zaostatkom 20:22. Međutim bolje od toga nije išlo pa je pobjeda zasluženo pripala domaćinima. Najučinkovitiji kod naših bio je Noa Zečević Leis sa 8 pogodaka te nakon njega Tomislav Suhanek sa 5 postignutih golova.

Druga utakmica sa RK Senj bila je praktički preslika prve pa je tako i završila sa identičnih 29:23 za ekipu iz Senja. Nakon solidnog prvoga poluvremena kada su zaostali 12:16 u drugome dijelu Virovitičani jednostavno više nisu imali snage. Što nije ni tako čudno obzirom da su nastupili sa samo 8 igrača. U ovom susretu ponovno je najefikasniji bio Noa Zečević Leis sa 8 te Sven Balint sa 6 pogodaka.