Kadetima bod u Bjelovaru

rukometna lopta foto shutterstock 02_1000x0

U nedjelju 17.02.2019. godine održan je u Bjelovaru  7.krug 1.HKRL. Naši kadeti upisali su na turniru jedan poraz te u drugoj utakmici osvojili bod. U prvoj utakmici poraženi su od RK Rudar 27:15. Prvo poluvrijeme odigrali su naši solidnu utakmicu iako su mladi “rudari” imali stalno vodstvo od 2 do 3 gola prednosti. Na odmor ekipe odlaze vodstvom Rudara 11:8, da bi se utakmica prelomila sredinom drugog djela kada ekipa iz Ruda dolazi do osjetne prednosti 17:10 što igrači Tomislava Prebega više ne uspjevaju stići. Po 3 pogotka u našoj ekipi postigli su Fran Moslavac i Dominik Smiljanić.

Drugi protivnik našim bila je ekipa RK Karlovac. U prvom poluvremenu odlična igra Virovitičana, stalno su u vodstvu te na kraju prvih 25 minuta vode 14:11. Prednost zadržavaju sve do prvog izjednačenja 16:16, kada Karlovčani preokreću rezultat i vode 20:18. Do samog kraja ta prednost karlovačkih rukometaša povečava se do 24:20, no zahvaljujući odličnoj završnici naši dečki uspjevaju izjednačiti na 24:24 te uzeti bar jedan bod. Matej Oršulić uvjerljivo je bio najbolji strijelac Virovitičana sa 8 golova, dok je 4 postigao Leon Dujmović.