Luka Moslavac predvodi Viro Viroviticu i naredne sezone

RK-Viro-Virovitica_Luka

Luka Moslavac, naš najbolji igrač i strijelac te juniorski reprezentativac Hrvatske, produljio je danas vjernost virovitičkom prvoligašu za narednu sezonu. Tako će jedan od ponajboljih lijevih vanjskih 1.HRL Sjever i najboljih strijelaca lige i slijedeće sezone predvoditi rukometaše Viro Virovitice te pokušati sa suigračima nadmašiti odličnu debitantsku prošlu sezonu. Luka, to nije tajna, bio je na meti mnogih prvoligaških ali i premijerligaških hrvatskih klubova. Što nije čudno obzirom na njegov učinak ne samo protekle već i zadnjih nekoliko sezona. Iako mu je tek 20 godina,  Luka je sa 7,6 postignutih golova po utakmici nedavno završenog prvenstva, u samom vrhu prvoligaških strijelaca. Pogotovo ako se uzme u obzir da za razliku od većine konkurenata nije izvođač sedmeraca. Stoga je njegov ostanak najbolja vijest za naš klub ali i dokaz da su ambicije kluba i uprave kluba naredne sezone ne samo ponoviti, već i nadmašiti prošlogodišnji učinak. Također vjerujemo da će svi naši navijači, ali i virovitički ljubitelji sporta općenito,  iskoristit priliku i pohoditi dvoranu nadolazeće sezone kako bi na našemu parketu još godinu dana pogledali jednog od vjerojatno najboljih rukometaša koje je Virovitica imala. Pred Lukom je gotovo sigurno značajna karijera i teško da će još dugo vremena naš klub moći pratiti njegovu ambiciju ali i njegovu vrijednost.