Puno bolji vikend mlađih kadeta

rukometna lopta foto shutterstock 02_1000x0

Nakon dva uvjerljiva poraza prošloga vikenda, puno bolji nastup i igra mlađe kadetske ekipe danas u Đakovu. U utakmicama 7.kruga 1.HMKRL Istok ostvarili su dvije važne pobjede te u bitnome popravili svoj položaj na ligaškoj tablici.

U prvoj utakmici protivnik našima bila je ekipa RK Ivan Mikanovci. Od prve minute i prvoga vodstva 1:0 Virovitičani nisu ispuštali prednost te su u nekoliko navrata vodili i sa 6 pogodaka razlike. Na odmor odlazi se sa vodstvom Viro Virovitice 11:8. U drugom djelu igrači Ivana uspjevaju u dva navrata smanjiti na samo -1, ali ovoga puta ekipa Darka Grdića nije dozvolila nikakvo iznenađenje već su mirno priveli utakmicu kraju i pobjedili 25:21. Najviše pogodaka 6 postigla je trojka Jakuš, Arsić i Mežnarić.

Druga utakmica sa ekipom Đakova bila je puno izjednačenija. Đakovčani su bili bolji u prvome poluvremenu gdje su većinu vremena proveli u vodstvu, no na odmoru semafor je pokazao nerješenih 10:10. U nastavku i dalje Đakovo drži prednost od gola ili dva sve do prvoga vodstva Viro Virovitice 16:15. Nakon što slijedeće minute prolaze u igri gol za gol, završnica je pripala mladim Virovitičanima koji dolaze do vodstva 20:18, a zatim i do konačne pobjede 22:19. Odličnu utakmicu odigrao je Marjanović postigavši 7 pogodaka uz 6 pogodaka vrlo dobroga Paukovića.