Rutinski do bodova u Garešnici 34:28

seniori_3

Manje više rutinska pobjeda naših večeras u Garešnici rezultatom 34:28. Što ne znaći da u utakmici nije bilo neizvjesnosti, ali ostao je dojam da ju Virovitičani ne mogu izgubiti taman igrali do sutra.

U prvih 15-tak minuta utakmice Garešnica ima vodstvo gol ili dva sve do rezultata 11:11. Tada gosti dolaze u vodstvo i više ga nisu ispuštali do kraja. Na odmor ekipe odlaze vodstvom naših 19:15.

U drugom poluvremenu ista prića. Viro u prednosti 2 do 4 gola i da nisu cijelu utakmicu naćinili ćitav niz tehničkih pa i ponekad bizarnih pogrešaka vjerojatno bi vodili 10 ili više razlike. S druge strane Garešnićani u ovome trenutku jednostavno nemaju ni snage ni kvalitete to iskoristiti u svoju korist. Konačno kod vodstva 29:27 gosti rade seriju 5:0 i definitivno završavaju utakmicu.

Virovitičane je večeras predvodio sjajni Vozab sa 9 pogodaka te Paljar sa 7 golova. Treba istaći i odličnu rolu Dine Metera na golu i Tonija Smutnija u obrani u zadnjih 15-tak minuta. Marinčić i Orić sa po 6 zgoditaka najbolji kod Garešnice.

Nakon novih gostujučih bodova pred našima je idući vikend zadnja utakmica polusezone kada u Viroviticu dolazi odlični križevački KTC.

RK Viro Virovitica: Meter, Kukić, Godeč 4, Rončević 4, K.Moslavac, Starčević, Šimić, Smutni 1, Paljar 7, Rešetar, Poljak 1, Vozab 9, Janjić 1, Vašarević 3, Štimac, L.Moslavac 4.

Sedmerci: Garešnica 2/5 Viro Virovitica 4/4

Isključenja: Garešnica 2 minute Viro Virovitica 6 minuta