Konačno pobjeda

viro

Dočekali smo večeras i pobjedu naših seniora. Konačno su i naši dečki našli mušteriju u ekipi RK Ivanske i uvjerljivom pobjedom 34:21 izliječili frustracije zadobivene uzastopnim porazima u drugom dijelu sezone. U prvome poluvremenu bila je to manje više izjednačena utakmica u kojoj su domaćini bili u stalnom vodstvu 1-2 gola, da bi ipak do kraja poluvremena došli osjetnijih 15:11. Drugi dio započeli su naši odlučnije, pogotovo u obrani, te sredinom drugog poluvremena poveli sa već uvjerljivih 21:13. Nakon toga, bila je to jednosmjerna utakmica, Virovitičani su se potpuno  opustili i do kraja demolirali Ivansku sa velikih +13 razlike. Treba istaći da su zadnjih 10-tak minuta na parketu bili i naši mlađi kadeti Luka Moslavac i Krešimir Godeč te su se obojica upisali u strijelce, a ponovno je dobru utakmicu nakon Požege odigrao i Stjepan Peršić. Uz odličnog Galetića na golu dobru tekmu prikazali su i efikasni Crljenić sa 8 i Paljar sa 6 postignutih golova. (foto:icv.hr)

RK Viro Virovitica: Đud (4+1), Šignjar 1, Crljenić 8, Vašarević, Moslavac 1, Peršić 4, Rešetar, Poljak 3, Godeč 2, Mostovac 5, Volenik, Berkec 4, Paljar 6, Galetić (14)

Sedmerci: Viro Virovitica 1/1 Ivanska 1/2

Isključenja: Viro Virovitica 10 min  Ivanska 10 min.