Nemoćni protiv Broda

133

Promjena trenera, na žalost, nije donijela ništa dobroga večeras našima u utakmici 13.kola 2.HRL Sjever. U utakmici sa RK Brod, od samoga početka, sve je krenulo krivo. Već u 11. minuti gosti vode 7:1. Domaćini nisu imali rješenja na gostujuću šest-nula obranu, na sve se nadovezalo i nekoliko tehničkih grešaka, pa su gosti imali na poluvremenu vrlo ugodnih 18:13. Nada da će u drugom dijelu biti bolje, nestala je opet vrlo brzo. Bolja igra Brođana i u obrani ali i u napadu dovodi ih do ogromnih 25:14 i tu je bio kraj. Zahvaljujući zadnjih par minuta utakmice, jedino što je našima uspjelo, je smanjiti na koliko toliko pristojnih i konačnih 26:31.

Viro Virovitica: Đud, Šignjar 1, Crljenić 4, Gregorić, Peršić, Mesić, Rešetar 2, Vrbančić 1, Poljak, Galetić, Berda 2, Mostovac 6, Berkec 7, Paljar 3.