Razbili Borovo

img_4299_Djud

Večeras, uz možda najbolje odigranih 30 minuta ove sezone, naši seniori razbili su drugoplasiranu ekipu Borova 34:24. Sam početak utakmice bio je skoro pa katastrofalan sa naše strane. U 7 prvih minuta, 6 minuta isključenja naših, bez pogotka i rezultat na semaforu 0:5. No nakon toga, domaćini su se sabrali i malo pomalo uz odličnog Đuda na golu, do 21 minute dolaze do 7:7, a do kraja poluvremena i do vodstva 11:10. U tom periodu dobru rolu odigrao je Hrvoje Šignjar sa 4 postignuta gola. Suprotno od početka utakmice, u drugom dijelu krenula je rapsodija u žutom. Igor Đud zaključao je svoj gol i nakon nekoliko minuta stižu naši do vodstva 15:10. U napadu nezaustavljivi Crljenić, Paljar i Berkec nemilice su trpali mrežu gostiju pa je na semaforu ubrzo i +8, odnosno 28:20. U preostalim minutama trener Poljak šalje na parket potpuno pomlađenu postavu domaćina koja bez problema privodi utakmicu kraju do konačnih, velikih i uvjerljivih 34:24. Fantastični su danas bili domaći golmani. Đud je upisao velikih 20 obrana, Galetić je dodao svojih 5, a okruglih 26 obrana domaćih vratara, svojom obranom zaključio je mladi Volenik. Kod gostiju odličan je bio Davor Škalić sa 10 golova, na na žalost gostiju, nije imao pravu pratnju gotovo niti jednog svog suigrača.(foto:icv.hr)

RK Viro Virovitica: Đud (20), Šignjar 4, Crljenić 7 (1), Godeč, Vašarević 2, Peršić 1, Rešetar 1, Sreš, Paljar 7, Poljak 2, Galetić (5), Berkec 5, Mostovac 4, Volenik (1), Moslavac 1 (1), Smutni.

Sedmerci: Viro Virovitica 2/2  Borovo 2/5

Isključenja: Viro Virovitica 8 min  Borovo 6 min