Rutinski do bodova u Novskoj

viro

Prema očekivanju večeras u Novskoj nije bilo puno problema za naše prvotimce. Uvjerljiva pobjeda protiv trenutnog “fenjeraša” lige RK Novska 31:23.Malo neizvjesnosti bilo je tek u dijelu prvoga poluvremena dok naši nisu, može se tako reći, uhvatili radnu temperaturu. Stoga se na odmor otišlo sa, za domaćine, vrlo prihvatljivim vodstvom Virovitičana 15:11. No u drugih 30 minuta, igrači Novske višu nisu mogli željom i voljom nadoknaditi oćiti manjak kvalitete u odnosu na naše, tako da se je prednost Viro Virovitice povečavala iz minute u minutu. U konačnici, iako je razlika bila i veća, utakmica završava rutinskom pobjedom naših sa 8 golova viška. Najefikasniji u našim redovima bili su Matko Crljenić sa 6 i Tomislav Vrbančić sa 5 postignutih zgoditaka. Nakon niza od tri relativno laka protivnika, slijedeći tjedan kreće slijed od nekoliko ključnih utakmica koje će odlučiti o prvaku 2.HRL Sjever ove sezone. Za početak, u Virovitici idući vikend gostuje Požega, koja je prije početka prvenstva figurirala kao naš glavni konkurent za naslov. Kroz sezonu su, na svoju žalost, sa nekoliko neočekivanih poraza pali u drugi plan, no svejedno radi se o odličnoj ekipi i derbi susretu 17.kola. Stoga bi bilo lijepo vidjeti slijedeći vikend što više ljubitelja rukometa u dvorani kako bi taj derbi naši dečki odigrali u zaista domačinskoj atmosferi. Kao momčad koja je vodeća ekipa lige od 1.kola svih ovih dosadašnjih 16 kola, mislimo da su to i zaslužili.