Druga uzastopna pobjeda prvotimaca

134_nova_slika_post_noviiiii

Pobjeda naših prvotimaca večeras u Koprivnici. I to više nego uvjerljiva, konačnim rezultatom 39:30, u susretu sa domaćom ekipom RK Koprivnice. Samo u početku bila je to izjednačena utakmica do rezultata 4-5 za naše dečke. Međutim, od toga trenutka do kraja poluvremena, Virovitičani zabijaju čak 19, a primaju samo 10 golova, pa je utakmica bila praktički rješena već nakon 30 minuta. U drugom poluvremenu vodili su naši seniori i sa najvećih 37:25, da bi na kraju zasluženo došli do važne pobjede. Briljirao je u večerašnjoj utakmici Matej Paljar sa čak 13 pogodaka i to sve iz igre, a uz njega u raspoloženoj cijeloj našoj ekipi, efikasni su bili i Berkec sa 7 te Mostovac sa 6 golova. U redovima naših, ponovno smo imali i neke naše nove klince, mlađe kadete. Uz već “iskusne” Krešimira Godeča i Luke Moslavca, danas su u momčadi debitirali Karlo Godeč i Toni Smutni koji se je upisao i u strijelce.

Viro Virovitica: Đud, Šignjar 4, Crljenić 4, Kr.Godeč 1, Čičak, Mesić 1, Rešetar 1, Paljar 13, Ka.Godeč, Galetić, Berkec 7, Mostovac 6, Volenik, Moslavac 1, Smutni 1.

Sedmerci: Koprivnica 3/4  Viro Virovitica 4/4

Isključenja: Koprivnica 8 min  Viro Virovitica 6 min