Turnir Virovitica 2019

Skupina A, Dvorana Gradina

01.02.2019. 13:30 RK Valpovka – RK Celje PL 27:19

01.02.2019. 14:30 RK Bjelovar – Pler Budapest 21:20

01.02.2019. 15:45 RK Pler – RK Celje PL 24:20

01.02.2019. 16:45 RK Valpovka – RK Bjelovar 29:19

02.02.2019. 10:00 RK Celje PL – RK Bjelovar 24:24

02.02.2019. 11:00 RK Pler – RK Valpovka 18:19

Poz   Tim Odi P I Bod
1 RK Valpovka 3 3 0 6
2 RK Bjelovar 3 1 1 3
3 PLER Budapest (Hu) 3 1 2 2
4 RK Celje PL 3 0 2 1

Skupina B, Dvorana OŠ IBM

01.02.2019. 13:30 RK Maksimir – RK Gorenje 31:23

01.02.2019. 14:30 RK Borac – RK Ferlach 20:21

01.02.2019. 15:45 RK Ferlach – RK Maksimir 16:28

01.02.2019. 16:45 RK Gorenje – RK Borac 19:18

02.02.2019. 10:00 RK Borac – RK Maksimir 14:25

02.02.2019. 11:00 RK Gorenje – RK Ferlach 24:21

Poz   Tim Odi P I Bod
1 RK Maksimir Pastela 3 3 0 6
2 RK Gorenje (Slo) 3 2 1 4
3 SC Ferlach (Aut) 3 1 2 2
4 RK Borac (BiH) 3 0 3 0

Skupina C, Dvorana Teh. Škole

01.02.2019. 14:00 RK Viro – RK PPD Zagreb 21:29

01.02.2019. 15:00 RK Pick Szeged – RK Partizan  26:17

01.02.2019. 16:15 RK PPD Zagreb – RK Pick Szeged 21:21

01.02.2019. 18:45 RK Viro – RK Partizan 22:20

02.02.2019. 10:00 RK Pick Szeged – RK Viro 30:17

02.02.2019. 11:00 RK Partizan – RK PPD Zagreb 11:34

Poz   Tim Odi P I Bod
1 RK PPD Zagreb (Hr) 3 2 0 5
2 PICK Szeged 3 2 0 5
3 RK Viro Virovitica (Hr) 3 1 2 2
4 RK Partizan (Srb) 3 0 3 0

Dvorana OŠ IBM

02.02.2019. 16:00 Četvrtfinale: RK Maksimir Pastela – PLER Budapest 21:15

02.02.2019. 17:00 Od 9 -12. mjesta: RK Celje PL – RK Borac 18:13

02.02.2019. 18:00 Od 9 -12. mjesta: RK Partizan – RK Viro Virovitica

Dvorana Teh. Škole

02.02.2019. 16:00 Četvrtfinale: RK Valpovka – PICK Szeged 21:11

02.02.2019. 17:00 Četvrtfinale: RK PPD Zagreb – SC Ferlach 23:16

02.02.2019. 18:00 Četvrtfinale: RK Bjelovar – RK Gorenje 19:24

Nedjelja, 03.02.2019. Dvorana OŠ IBM

03.02.2019. 10:00 Od 5.-8. mjesta: PICK Szeged – PLER Budapest 24:19

03.02.2019. 11:00 Od 5.-8. mjesta: RK Bjelovar – SC Ferlach 21:23

Nedjelja, 03.02.2019. Dvorana Teh. Škole

10:00 Polufinale: RK Valpovka – RK Maksimir Pastela 13:25

11:00 Polufinale: RK PPD Zagreb – RK Gorenje 20:23

13:00 Za 11. mjesto: RK Viro Virovitica – RK Borac 9:16

14:00 Za 9. mjesto: RK Celje PL – RK Partizan 28:10

15:00 Za 7. mjesto: PLER Budapest – RK Bjelovar 19:20

16:00 Za 5. mjesto: PICK Szeged- SC Ferlach 18:25

17:00 Za 3. mjesto: RK Valpovka – RK PPD Zagreb 19:23

18:00 Finale: RK Maksimir Pastela – RK Gorenje 27:18