Virovitica 2017-live-stream

Turnir Virovitica 2017 – prijenos uživo

Skupina A

RK BALIĆ-METLIČIĆ – RK BORAC 21:19 (11:7)

RK CELJE – RK NEXE 27:13 (13:8)

RK NEXE – RK BORAC 21:22 (10:10)

RK BALIĆ-METLIČIĆ – RK CELJE 18:20 (8:12)

RK BORAC – RK CELJE 18:23 (8:11)

RK NEXE – RK BALIĆ-METLIČIĆ 13:23 (8:11)

Skupina B

RK DUGO SELO – RK GORENJE 24:11 (13:4)

MRK TROGIR – RK PLER-BUDAPEST 22:20 (10:11)

RK PLER-BUDAPEST – RK DUGO SELO 14:22 (8:9)

RK GORENJE – MRK TROGIR 24:18 (15:12)

MRK TROGIR – RK DUGO SELO 17:24 (8:14)

RK GORENJE – RK PLER-BUDAPEST 16:27 (5:11)

Skupina C

RK PPD ZAGREB – RK VIRO VIROVITICA 29:14 (15:8) 

RK PARTIZAN – RK WAT ATZGERSDORF 20:16 (8:10)

RK WAT ATZGERSDORF – RK PPD ZAGREB 17:27 (5:16)

RK VIRO VIROVITICA – RK PARTIZAN 22:23 (12:9)

RK WAT ATZGERSDORF – RK VIRO VIROVITICA 20:10 (12:6)

RK PPD ZAGREB – RK PARTIZAN 19:16  (10:10)

Razigravanje od 9. do 12. mjesta: 

04.02.2017. 18:00 Dvorana OŠ IBM: RK NEXE – RK GORENJE 16:28 (8:17)

04.02.2017. 19:00 Dvorana OŠ IBM: RK VIRO VIROVITICA – MRK TROGIR 18:24 (10:14)

Četvrtfinala:

04.02.2017. 17:00 Dvorana Tehničke škole: RK CELJE – RK PARTIZAN 27:16 (13:7)

04.02.2017. 18:00 Dvorana Tehničke škole: RK DUGO SELO – RK WAT  ATZGERSDORF 20:14 (9:6)

04.02.2017. 19:00 Dvorana Tehničke škole: RK PPD ZAGREB – RK BORAC 20:9 (8:5)

04.02.2017. 20:00 Dvorana Tehničke škole: RK BALIĆ-METLIČIČ – RK PLER BUDAPEST 9:14 (6:6)

Polufinale:

05.02.2017. 10.00 Dvorana Tehničke škole: RK CELJE PL – RK DUGO SELO 16:24 (8:10)

05.02.2017. 11.00 Dvorana Tehničke škole: RK PPD ZAGREB – RK PLER-BUDAPEST 23:18 (13:10)

Razigravanje od 5. do 8. mjesta:

05.02.2017. 10.00 Dvorana OŠ IBM: RK PARTIZAN – RK WAT ATZGERSDORF 16:12 (9:6)

05.02.2017. 11.00 Dvorana OŠ IBM: RK BORAC – RK BALIĆ METLIČIĆ 12:24 (4:15)

Razigravanje za poredak:

05.02.2017. 13.00 Dvorana Tehničke škole – za 11.mjesto: RK VIRO VIROVITICA – RK NEXE 27:17 (17:9)

05.02.2017. 14.00 Dvorana Tehničke škole – za 9.mjesto: RK GORENJE – MRK TROGIR 24:15 (11:6)

05.02.2017. 15.00 Dvorana Tehničke škole – za 7.mjesto: RK WAT ATZGERSDORF – RK BORAC 15:20 (10:11)

05.02.2017. 16.00 Dvorana Tehničke škole – za 5.mjesto: RK PARTIZAN – RK BALIĆ METLIČIĆ 18:16 (10:7)

05.02.2017. 17.00 Dvorana Tehničke škole – za 3.mjesto: RK CELJE PL – RK PLER-BUDAPEST 22:15 (10:8)

05.02.2017. 18.00 Dvorana Tehničke škole – FINALE: RK DUGO SELO – RK PPD ZAGREB 24:27 (13:13)

KONAČAN POREDAK:

1.RK PPD ZAGREB 

2. RK DUGO SELO

3. RK CELJE PL

4. RK PLER-BUDAPEST

5. RK PARTIZAN

6. RK BALIĆ METLIČIĆ

7. RK BORAC

8. WAT ATZGERSDORF

9. RK GORENJE

10. MRK TROGIR

11. RK VIRO VIROVITICA

12. RK NEXE